Znížená cena! kávový olej BIO 100 +

Kávový olej BIO 100ml

26,90 €

-0,80 €

Biopurus

Nový produkt

9 položky

- +

Pridať do obľúbených

Kávový olej 100 ml BIO 100% -  jedlý

Kavový olej lisovaný za studena sa používa pri telových ošetreniach. Najmä pri detoxikácii, odvodnenie, formovanie postavy a ošetrenie celulitídy. Procedúry sú často zložené z kávového peelingu, masáže a následného zábalu do fólie a deky po dobu cca 20 minút.Zábaly z kávového oleja sú vhodné aj po opaľovaní, kedy sa uplatní antioxidačné vlastnosti kávy na pokožku vystavenú intenzívnemu slneniu. Pokožka dostane výraznú výživu, osvieženie a hydratáciu. Poškodené bunky sa lepšie obnovujú a koža starne   pomalšie.Výťažky z kávy majú tiež blahodarný vplyv na pleť, pridávajú sa najmä do hydratačných, spevňujúcich a detoxikačných krémov na ošetrenie celého tela alebo do krémov pre ošetrenie mastnej a problematickej pleti.

Výťažky z kávy majú tiež   blahodarný vplyv na pleť, pridávajú sa najmä do hydratačných, spevňujúcich a detoxikačných krémov na ošetrenie celého tela alebo do krémov pre ošetrenie mastnej a problematickej pleti. 

Extrakt zelených kávových zŕn je na trhu už nejakú dobu dostupný vo forme tabliet proti starnutiu alebo k zníženiu hmotnosti vďaka tomu, že zrýchľuje metabolizmus a spaľuje sa viac kalórií.Extrakt z bôbov zelenej kávy je bohatý na kyselinu chlorogenovú a príbuzné polyfenolické látky, ktoré zvyšujú metabolizmus tukov v bunkách a blokujú enzýmy zodpovedné za tvorbu tukov. Je dokázané, že podporuje proces spaľovania tukov a spomaľuje ich absorpciu zo zažívacieho traktu.Bráni tak ukladanie tukov a má významnú úlohu pri znižovaní telesnej hmotnosti.Kávový olej sa používa v kozmetickom priemysle a používajú sa v tých najdrahších a najkvalitnejších krémov .

  • 100% olej lisovaný za studena zo semien.
  • Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.
  • Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C.
  • Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí.
  • Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.
  • Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. 
  • Obsah:100 ml
  • Vyrobené v Nemecku

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch. 

Viac informácií o produkte získate na:

http://www.zdraveoleje.sk/www-zdraveoleje-sk/eshop/4-1-Zdrave-oleje/0/5/28-Kavovy-olej