Znížená cena! granátové jablko BIO 100 +

Olej z granátového jablka BIO 100 ml

22,20 €

-0,50 €

Biopurus

Nový produkt

3 položky

- +

Pridať do obľúbených

Olej z granátového jablka BIO 100ml Biopurus 

(Punica granatum)

100% za studena lisovaný olej , jednodruhový olej z jadier granatového jablka

Olej z granátového jablka , cenný olej je osvedčeným pomocníkom v boji s predčasne starnúcou pokožkou. Ošetruje a hydratuje suchú a citlivú pleť. Navracia pleti zdravý a svieži vzhľad. Obsahuje cenné prírodné Antioxidanty, ako je napríklad vitamín E, ktoré napomáhajú odbúravaniu voľných radikálov. Reguluje produkciu kolagénu a obnovuje elesticitou pokožky.Cenný olej je osvedčeným pomocníkom v boji s predčasne starnúcou pokožkou. Ošetruje a hydratuje suchú a citlivú pleť.

Olej z granátového jablka prispieva k prevencii rakoviny prsníka a má celkovo pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu. Je fantastický na starnúcu pokožku, pôsobí proti vzniku vrások a už existujúce vrásky viditeľne vyhladzuje (treba ho vtedy užívať aj zvnútra, i natierať zvonku), zlepšuje hustotu elastínových vlákien v pokožke (proti vädnutiu pleti). Je účinný už v 10-percentná koncentrácii v bežnom krému alebo telovom mlieku. Milé dámy, doprajte si tento olej a uvidíte, čo to s vami urobí. A rozdeľte sa aj s vašimi manželmi, keďže podľa najnovších štúdií olej z granátového jablka pôsobí proti rakovine prostaty.Tento olej má veľmi vysoký obsah rastlinných hormónov, ktoré sú pozitívne pre mužov aj ženy. Pre obsah týchto hormónov dosahuje veľmi pozitívne výsledky pri liečbe menopauzálnych symptómov (návaly tepla, potenie, zmeny nálady, vaginálna suchosť a znížené libido). Veľmi sa osvedčilo jeho užívanie pri osteoporóze, ktorá vzniká na báze hormonálnej nerovnováhy. Rovnako výborné výsledky sú preukázané pri predmenštruačným syndrómu (PMS) Liečivé vlastnosti granátového jablka sú známe odpradávna v krajinách Blízkeho východu, v Indii, Číne, ale aj v Stredomorí. V ajurvédskej a tradičnej čínskej medicíne je granátové jablko cenné liečivo. V poslednej dobe sa zvýšil aj záujem západnej medicíny o túto rastlinku. Bolo napísané viac než dvesto publikácií zaoberajúcich sa touto problematikou. Podľa klinických štúdií bolo potvrdené to, čo tradičná čínska medicína vedela už dávno. Olej z granátového jablka má veľmi pozitívny vplyv na kardiovaskulárnu sústavu, pôsobí proti ateroskleróze, znižuje tvorbu škodlivého cholesterolu, pomáha na hypertenziu, diabetes a osteoporózu.

Ak vaša pokožka trpí suchosťou, skúste jej dodať vzpruhu pomocou kvapky semínkového oleja, ktorý je bohatý na prírodné vitamíny. Najmä vitamín E je dôležitým antioxidantom, ktorý pleť ľahko rozžiari. Vyskúšajte napríklad Arganový, Rakytníkový alebo Šípkový olej. Použitie: Aplikujte niekoľko kvapiek do vlhkej pokožky pred použitím denného krému, alebo namiesto neho.

Luxusný a veľmi prenikavý olej lisovaný za studena zo semien granátového jablka. Tento vysoko cenený olej obsahuje veľké množstvo flavonoidov a kyseliny puniciové. Hlboko vyživuje pokožku a poskytuje silný antioxidačný potenciál, vďaka ktorému bojuje s voľnými radikálmi, ktoré majú vplyv na starnutie pokožky.

Typ pleti: Všetky typy pleti, najmä napätá a unavená

Použitie: Olej aplikujte ľahkou masážou do vlhkej pokožky tváre, krku a dekoltu.

Základné obsahové zložky:

 • nenasýtené mastné kyseliny - hlavný podiel kyselina puniciová (C18: 1) cca 78%, linolová (C18: 2) cca 7%, palmitová (C16: 0) cca 3,1%, kyselina stearová 2,7%, vitamíny A a E ,

Používa sa najmä pre:

 • suchú a dehydrovanú pleť
 • zrelú pleť bez tónu
 • devitalizovanú pleť
 • popraskanú a poškodenú pleť

 

 • 100% olej lisovaný za studena zo semien.
 • Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.
 • Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C.
 • Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí.
 • Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.
 • Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. 
 • Obsah:100 ml
 • Vyrobené v Nemecku

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch. 

Viac informácií o produkte získate na:

http://www.zdraveoleje.sk/www-zdraveoleje-sk/eshop/4-1-Zdrave-oleje/0/5/52-Olej-z-granatoveho-jablka