legend +

PM Chlamydil extra animals 60 tbl

15,30 €

Chlamydil extra animal

Nový produkt

- +

Pridať do obľúbených

 PURUS MEDA Chlamydil extra animals 60 tabliet

PM Chlamydil extra animals slúži ako protivírusová a antibakteriálne očistná kúra zvieracieho organizmu, zameraná predovšetkým na zníženie obsahu mikroorganizmov chlamydiového typu (Ch. Pecorum, Ch. Psittaci, C.trachomatis a Ch.pneuomaniae). Doplnok stravy je vhodný pre mačky, psy, holuby a exotické vtáctvo, ktoré môže byť prenášačom infekcie na človeka.

Aké komplikácie spôsobujú chlamýdie?

PM Chlamydil® extra animals (tablety) slúži ako antibakteriálne a antivírusová očistná kúra zvieracieho organizmu, zameraná predovšetkým na zníženie obsahu mikroorganizmov chlamydiového typu (Ch. Pecorum, psittaci, trachomatis a pneumoniae). Chlamýdie atakujú ako zvieracie, tak i ľudský organizmus a spôsobujú celý rad ťažkostí. Sú to najmä chronické zápaly očných spojiviek, močových ciest a vegetatívneho nervového systému a ciev. Akcelerujú poruchy srdcovej a mozgovej činnosti, roztrúsenú a mozgovomiechová sklerózu, rakovinu, astmu. Sú jednou z príčin vlečúcich únavových syndrómov a chrípkových ochorení. Produkované endotoxíny z chlamýdií môžu po určitej dlhodobejšej expozícii spôsobiť bolestivú paralýzu pohybového aparátu, srdca, mozgu a centrálneho nervového systému a oslepnutie zvierat. Dochádza ku zrúteniu psychiky a atypickému Depresívnemu rokovania. Chlamýdie iniciujú šírenie toxoplazmóza a ureaplazmóz.

Zloženie v 1 tablete 900,0 mg:

Túžobník brestový, vŕbová a jelšová kôra (extrakt v pomere 9: 1: 1) 127,5 mg, Červené lapacho (Tabebuia impetiginosa) extrakt 82 mg, Bakopa drobnolistá (Bacopa Monier) extrakt 35 mg , Vilcacora (Uncaria tomentosa) 10 mg, Propolis Moravia PM ® extrakt 8,3 mg, Mikrokryštalická celulóza, Sorbitol, Stearan horečnatý rastlinný, Selén 50 mikrogramov

Odporúčané dávkovanie:

Psy - malé plemená: 2x denne 1 tbl. (min. 60 dní)

Psy - veľké plemená: 3 až 5 tbl. denne (min. 60 dní)

Mačky: 2x denne 1/2 tbl. (min. 45 dní)

Vtáctvo: 1/2 - 1 tbl. denne rozomlieť do kŕmenia (min. 60 dní)