Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu, Vám oznamujeme, že kuriérska spoločnosť dočasne mení spôsob platby. Prijímanie hotovosti pri platbe za dobierku u kuriéra momentálne nie je možné. Je možná platba za tovar len platobnou kartou, prípadne platbou za tovar vopred. Ďakujeme za pochopenie
legend +

CocoChef kokosový olej v spreji 200ml

4,99 €

Cococheef 200ml

Nový produkt

100 položky

- +

Pridať do obľúbených

CocoChef kokosový olej v spreji 200ml

Kokosový olej v spreji CocoChef rozprašovač je navrhnutý tak, že sa olej po nastriekaný rovnomerne nanesie na celú plochu a vďaka tenšej vrstve oleja sa neprepáli a vytvorí trvalý “film”. Jeho aplikácia je veľmi rýchla, trvá iba 3 sekundy.

CoCoChef je navrhnutý tak, že sa olej po nastriekaný rovnomerne nanesie potrebné množstvo na celú plochu a vďaka tenšej vrstve oleja sa neprepáli a vytvorí trvalý film čo by spôsobilo prichytenie. Kokosový olej je jedna z najpoužívanejších olejov a často pri dávkovanie naberieme aj viac, ktoré pri varení, pečení ani nepotrebujeme. Pri vymazanie nádoby na pečenie sa bežne spotrebuje cca 20 g masla. Celkový obsah spreja vydrží až cca 60 – 70 dávok a tým pádom nahradí tak až 48 kociek 250 g masla!


  • jednoduché na použitie
  • 600 – 700 dávok namastenie panvice
  • úspora času pri príprave jedál
  • 100% čistý kokosový olej lisovaný za studena
  • neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky
  • finančná úspora


Kokosový olej použitý v tomto našom jedinečnom produkte je lisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy, preto má veľmi príjemnú lahôdne sladkastú kokosovú vôňu aj chuť. Je prémiovej kvality, nehydrogenizovaný, neobsahuje žiadne prídavné látky a nie je ani tepelne upravovaný. Je výborný na grilovanie, na prípravu šalátov na vymazávanie panvíc a foriem na pečenie, pri príprave zdravých jedál, jednoducho každá kvapka tohto oleja je cenná. Stačí pár stlačení a môžete začať pripravovať svoje obľúbené jedlá bez toho aby ste sa báli že niečo zamastíte alebo že neodhadnete správne množstvo potrebného oleja. Týmto sprejom šetríte nielen vaše zdravie a peňaženku ale aj svoj čas strávený dávkovaním oleja a náročným umývaním zamastených pomôcok.

Potravinárske produkty v oblasti zdravej výživy neponúkajú efektívne, čistotné a zdravotne prospešné a zároveň aj ekonomické riešenie na použite kokosového tuku, nakoľko kokosový olej za studena lisovaný má veľmi zvláštne vlastnosti citlivé na teplo. Ľahko môžeme zbaviť tento skvelý olej aj sami svojich prospešných výživových hodnôt nesprávnym použitím tepla, pri snahe skvapalniť ju, vlastne každá naša snaha skvapalniť tento tuk bežnými domácimi prostriedkami je pre živiny v tomto oleji zničujúca, plynový sporák, mikrovlnka a podobne, nakoľko nevieme od sledovať presný stupeň oleja pri skvapalnení. Vymysleli sme ale spôsob ako sa dá tento prirodzene tuhý olej /tuk udržať v tepelnom stave a pritom nepoškodiť jeho výživné hodnoty. Ostalo „už len“ prísť na spôsob ako udržať kokosový olej vo forme oleja, a zabrániť tak jeho reakciu na kolísavé teploty okolia a to bez použitia tepelnej úpravy.

Náš produkt je využiteľný v celej oblasti potravinárstva, od výroby aj po konečného spotrebiteľa. Dá sa veľmi dobre využiť pri výrobe zdravých, bezgluténových ,diabetických koláčov, keksov a rôznych druhov pečív v pekárniach reštauráciách na vymazávanie používaných plechov, panvíc a rôzneho typu pomôcok. Využiteľný je ale aj v domácnostiach na studenú kuchyňu na ochutenie šalátov, na vymazávanie grilov plechov panvíc a foriem. Tento produkt má veľa výhod, nielen že obsahuje veľa výživných látok prospešných pre organizmus, ale má dobré vlastnosti že nepreberá chuť jedľa, neprepaľuje sa a má vysoký stupeň horenia takže pri prípadnej tepelnej úprave to tiež veľmi dobre splní úlohu ktorú od neho očakávajú v kuchyni. Je veľmi dobre dávkovateľný vďaka svojmu rozprašovaču ktorý dokáže rovnomerne nanášať olej na akýkoľvek aj nerovný povrch, a bez zbytočných nečistôt spôsobením zamastením použitých pomôcok. Je tak zároveň aj veľmi ekonomický, nakoľko nebudete plytvať olejom pritom ako ho budete sa snažiť dávkovať vo forme tuku , nakoľko ho v bežnej domácnosti neviete premeniť do kvapalného stavu bez znehodnotenia živín. Spotrebiteľa tak vedia ušetriť dosť peňazí s kúpou spreju namiesto kokosového tuku /oleja. Tento náš sprej má vyžitie aj v kozmetike. Veľmi dobre pôsobí po nanášaní na kožu pri opaľovaní, nemusíte tak plytvať olejom na tento účel. Môžete ju ale natrieť po nasprejovaní na ruku aj na tvár či ostatné časti tela.