medový šampón s propolisom Purus Meda +

PM Medový šampón s propolisom 200ml

3,95 €

PM Medový šampón s propolisom

Nový produkt

94 položky

- +

Pridať do obľúbených

Medový šampón s propolisom 200ml

Obsahuje prírodné produkty(včelí med,propolis,extrakt lopúcha,kyselina salicylová) vonné látky zo včelích voskov,ktoré mu dodávajú príjemnú vôňu a zaručujú priaznivé pôsobenie na vlasovú pokožku. Používaním dvakrát týždenne sa dosahuje citlivý dermatologický účinok,ktorý pomáha udržiavať zdravú pokožku vo vysokej kondícii a tým odolnostiam proti ochoreniam.Pôsobí tiež dobre ako doplnková starostlivosť pri dermatitídach rôzneho pôvodu tam,kde nieje umývanie šampónom kontraindikované.Zabraňuje tvorbe lupín.Prídavok kondicionéru umožňuje veľmi jemné ošetrenie vlasov,ktoré sa lepšie upravujú a udržujú. 

Medový šampón obsahuje okrem medu tieto účinné látky: štandardizovaný Propolis Moravia PM®, extrakt z lopúcha a kyselinu salicylovú. Používaním 2x týždenne sa dosahuje citlivého dermatologického účinku, ktorý pomáha udržať zdravú pokožku vo vysokej kondícii a tým aj odolnosti proti ochoreniam. Pôsobí tiež dobre ako doplnková starostlivosť pri dermatitídach rôzneho pôvodu aj tam, kde nie je umývanie šampónom kontraindikované. Prídavok kondicionéru umožňuje veľmi jemné ošetrenie vlasov, ktoré sa lepšie upravujú a udržujú.

Propolis Moravia PM ® m á zvýšený obsah blahodárnych flavonoidov a antimikrobiálnych voľných organických kyselín (25%) a mikroelementov (2%). Propolis býva súčasťou najrôznejších prípravkov - alkoholických roztokov (kvapky, sprej), sirupov, tabliet a širokej škály kozmetických prípravkov.

Ako používať: Potrebné množstvo šampónu sa votrie do mokrých vlasov a miernou masážou sa spení tak, aby sa účinné zložky dostali do priameho kontaktu s povrchom pokožky. Šampón sa nechá cca 3 až 5 minút pôsobiť a potom sa opláchne dostatočným množstvom vlažnej vody.

Upozornenie: Opatrnosť musia mať osoby citlivé na včelie produkty. Len na vonkajšie použitie.

  • Oblasť použitia - má citlivý dermatologický účinok,ktorý pomáha udržiavať pokožku v zdravej kondícii a tým zabraňuje ochoreniam - obsahuje propolis,ktorý slúži na ozdravenie pokožky,pokial máte dermatídy a nemôžete používať normálny šampón - zabraňuje tvorbe lupín- obsahuje kondicionér,ktorý umožňuje veľmi jemné ošetrenie vlasov Doporučujeme pri liečbe psoriazy.
  • Obsahové látky Med 5%,propolis 1%,kyselina salicylová 0,5%,elastín 0,2% 
  • Pomocné látky Esencia z vosku,esencia medová,Solium Laureth Sulfate,Diosodium,Laureth Sulfosusuccinate Lauramidopropyl Betaine,PEG 40 Hydrogenated Castor oil,C 12-14 Pareth 30,C 12-15 Pareth 20,5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane,Disodium EDTA,Cocamida Dea,Polyguatermium 16,voda 
  • Použitie Potrebné množstvo šampónu vtrieme do mokrých vlasov,miernou masážou sa spení tak,aby sa účinné zložky dostali do priameho kontaktu s povrchom pokožky.Necháme pôsobiť 3-5 minút,potom opláchneme vlažnou vodou 
  • Upozornenie Opatrnosť musia mať osoby citlivé na včelie produkty 
  • Minimálna trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby 
  • PH neutrálne 5,5 Ph
  • Balenie 200 ml

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty spoločnosti Purus Meda.