PM Propolis 50 C + Royal Jelly tbl.50x500mg

7,05 €

PM Propolis 50 C + Royal Jelly

Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Pridať do obľúbených

PM Propolis 50 C + Royal Jelly tbl.50x500mg 

Prípravok obsahuje  látku prírodný PROPOLIS v kombinácií s VITAMÍNOM C a MATERSKOU KAŠIČKOU ( Royall Jelly ). Táto kombinácia v prípravku môže pomôcť znižovať celkovú vyčerpanosť a únavu pri výrových ochoreniach. Môže mať vplyv ako prevencia pri nachladnutí a chrípkovej epidémii. 
Môže zvyšovať obranyschopnosť organizmu proti bakteriálnym a vírovým ochoreniam, pôsobiť proti voľným radikálom, syndróme chronickej únavy, podporiť tvorbu červených krviniek a hemoglobínu. Môže ovplyvniť cievy a srdce pri kardiovaskulárnych a ischemických problémoch, môže znižiť cholesterol v krvi a pomôcť k detoxikácií organizmu, uľahčiť rekonvalescenciu po infarkte a mozgovej príhode. Môže obnoviť duševnú rovnováhu pri depresívnych stavoch, vyvolať pocit spokojnosti a chutí do života.Účinné zložky sú cez 10 rokov obľúbeným pomocníkom pri nachladnutí.  Podľa súčasnej legislatívy EÚ zvolená dávka Vitamínu C prispieva k normálnej funkcii tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov, psychického, nervového a imunitného systému. Zvyšuje vstrebávanie železa. Prispieva k zníženiu vyčerpania a vyčerpanosti. Zaujímavosti z histórie produktu:

Propolis Moravia PM® je v SRN klinicky testovaná forma štandardizovaného propolisu, vyrobeného špeciálnou technológiou zo surového propolisu z oblastí Moravy a Sliezska. Má štandardnú zvýšený obsah blahodárnych flavonoidov a antimikrobiálnych voľných organických kyselín (25%) a mikroelementov (2%). Podrobnejšie informácie o propolisu nájdete u prípravku PM Propolis extra 5% kvapky.

Zaujímavý, a pre vedu dôležitý je fakt, že na propolis nebola zaznamenaná rezistencia mikroorganizmov.

Upozornenie: Doplnok stravy sa sladidlami!

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre chorých fenylketonúriou a osoby citlivé na včelie produkty.

 

  • Obsahové látky:1 tableta 500 mg obsahuje: v 100 g Pektín 50,0 mg 10,0 g Kys.askorbová (vit.C) 50,0 mg 10,0 g Materská kašička (lyofilizovaná) 33,0 mg 6,6 g Propolis Moravia 10,0 mg 2,0 g 
  • Pomocné látky: sorbitol, polyvinylpyroolidon ,stearan horečnatý (rastlinný),polyethylenglykol, mentol, aspartam
  • Energetická hodnota v 100 g: 377,4 kj =89.9 kcal 
  • Dávkovanie: 3 až 5x 1tableta denne rovnomerne rozložiť v čase. Rozpustiť v ústach alebo zjesť a zapiť vodou..
  • Skladovanie: Pri teplote do 25 °C.Chrániť pred slnkom
  • Upozornenie Výrobok nie je určený ako náhrada stravy.Neprekračujte doporučené dávkovanie.Nie je určený pre tehotné,dojčiace ženy a deti.Uchovávajte mimo dosahu detí! Obsahuje včelí produkt propolis 
  • Balenie: 50 tabliet , dávka na 10-17 dní
  • Minimálna trvanlivosť do: 36 mesiacov od dátumu výroby
  • Hmotnosť obsahu: 25 g ± 5%

 

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.