Propolis echinacea kvapky Purus Meda +

PM Propolis ECHINACEA extra 3% kvapky 50ml

4,05 €

PM Propolis ECHINACEA extra 3%

Nový produkt

98 položky

- +

Pridať do obľúbených

PM Propolis ECHINACEA extra 3% kvapky 50ml

Kombinácia Echinacey a Propolisu využíva  vlastnosti Propolisu a synergické účinky Propolisu a Echinacey k možnosti  zvyšovaniu odolnosti organizmu voči zápalovým ochoreniam,predovšetkým v krku a ústach.Posilňuje všetky mukozne membrány respiračného traktu. Pozitívne ovplyvňuje metabolické pochody organizmu a obranyschopnosť organizmu.Reguluje činnosť mikroorganizmov v ústnej dutine.Výrobok je vhodný ja ako dezinfekcia pokožky po bodnutí hmyzom. 

Podporný prostriedok určený na starostlivosť o ústnu dutinu ak starostlivosti o pokožku.Obsahuje PROPOLIS Moravia, ktorý priaznivo ovplyvňuje povrch kože i sliznice a obranyschopnosť organizmu. Má ochranné a dezinfekčné účinky na rad humánnych patogénnych mikroorganizmov.

PM Propolis Echinacea extra 3% kvapky obsahuje štandardizovaný extrakt PROPOLIS Moravia PM ® a extrakt z celej rastliny Echinacea. Účinné látky z extraktov pozitívne ovplyvňujú povrch kože i sliznice. Majú ochranné a dezinfekčné účinky na rad humánnych patogénnych mikroorganizmov. Ničí alebo brzdí v raste niektoré baktérie, vírusy, huby, kvasinky a plesne. Propolis lokálne tlmí bolesť. Účinné látky sú dobre vstrebateľné v dutine ústnej a aj v malých dávkach sa môžu uplatniť v podpore imunitného systému pred a počas vírusového a mikrobiálneho napadnutia a zvyšovať telesnú odolnosť organizmu. Upravujú mikroflóru v ústnej dutine. Sú obľúbené tiež pri bolestiach v krku a prechladnutia.

  • Oblasť použitia -môže potláčať zápalovosť ďasien,zubnej drene,priedušiek,nosohltanu,hrdla -odstraňuje pachové zložky z úst -reguluje prirodzené mikroorganizmy v dutine ústnej -dezinfikuje pokožku po bodnutí hmyzom 
  • Zloženie :Propolis rafinovaný štand. 2% Echinacea purpurea 1% Mentol 0,1% Aspartám 0,5% Alkohol 60% add 100% 
  • Dávkovanie :3xdenne 3 až 5 vstrekov do dutiny ústnej
  • Upozornenie: Nevhodné pre deti do 14 rokov,pre epileptikov a osoby citlivé na včelie produkty.Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať len po porade s lekárom.Obsahuje zdroj fenylalanínu 
  • Skladovanie:Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote 
  • Minimálna trvanlivosť :36 mesiacov od dátumu výroby 
  • Balenie: 50 ml

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.