Propolis extra kvapky Purus Meda +

PM Propolis Extra 5% kvapky 50ml

4,10 €

PM Propolis Extra 5% kvapky 50ml

Nový produkt

10 položky

- +

Pridať do obľúbených

Propolis Extra 5% kvapky 50ml

Propolisové tinktúry sú už viac ako 10 rokov obľúbeným prípravkom ako možnosť pomoci na bakteriálne, vírové a infekčné napadnutie kože, kútikov úst a na anginózne stavy. Prípravok obsahuje prírodný rafinovaný PROPOLIS, ktorý priaznivo pôsobí na povrch kože a sliznice. Má ochranné a dezinfekčné účinky na množstvo patogénnych mikroorganizmov. Môže ničiť alebo brániť v raste niektorým baktériám, vírom, hubám, kvasinkám a pliesňam. Môže miestne tlmiť bolesť, upravuje mikroflóru v ústnej dutine. Vhodný je taktiež k dezinfekcii menších poranení kože, prípadne ošetruje niektoré ekzémy. 

  • Oblasť použitia: Podporný prostriedok určený k starostlivosti o ústnu dutinu a k starostlivosti o pokožku. Na problematické miesta ústnej dutiny a pokožky aplikujte prípravok priamo. K vyplachovaniu ústnej dutiny použite 3 x denne 3 až 5 vstrekov. 
  • Zloženie: Ethanol, Aqua, Propolis štandardizovaný 5 %, Menthol 
  • Dávkovanie: 3 x denne 3 až 5 vstrekov do dutiny ústnej 
  • Upozornenie: Nevhodné pre deti do 14 rokov, pre epileptikov a osoby citlivé na včelie produkty. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať len po porade s lekárom. Obsahuje zdroj fenylalanínu. 
  • Skladovanie: Skladovať na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote
  • Minimálna trvanlivosť: 36 mesiacov od dátumu výroby
  • Balenie: 50 ml

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.