Novinka Znížená cena! Pštrosí olej s vitamínmi 30 cps +

Pštrosí olej s vitamínmi 30 cps

8,40 €

CAMELUS -Pštrosí olej

Nový produkt

10 položky

Expirácia 10/2024

1 KAPSULA OBSAHUJE: 500 mg 100%-ného pštrosieho oleja (omega kyseliny), 20 mg koenzýmu Q-10, 6 mg betakaroténu, 10 mg vitamínu E (100% DDD)

Viac detailov

- +

Pridať do obľúbených

Vo svete, najmä v Austrálii a v Amerike sa prisudzujú pštrosiemu oleju niekedy až zázračné účinky pri liečení rôznych chorôb. Pôsobí ako účinný BIOKATALYZÁTOR - zvyšuje imunitu organizmu, zlepšuje krvný obeh, znižuje cholesterol, zlepšuje kvalitu pokožky, vlasov a nechtov a pozitívne ovplyvňuje výkonnosť organizmu. Kyselina linolová sa v organizme mení na kyseliny skupiny omega-6,  ktoré sú dôležité pre správnu funkciu krvného obehu, pozitívne ovplyvňuje telesný rast, imunitný systém a zrážanlivosť krvi v cievach. Kyselina linolenová podporuje vznik kyselín omega-3, ktoré sa uplatňujú pri syntéze prostaglandínov a priaznivo  ovplyvňujú stav cievnej steny a srdečných tepien, stav pokožky, funkciu slinivky brušnej Kyselina stearová má priaznivý vplyv na zníženie nežiadúcich zlúčenín cholesterolu v krvi.  

Množstvo  antioxidantov v kombinácii s omega kyselinami obsiahnutými v pštrosom oleji podporuje zvýšenú aktivitu organizmu v boji s chorobou.Dokážete  takto predísť chorobe, resp. v prípade ochorenia zmierňuje sa jeho priebeh a napomáha rýchlejšiemu uzdraveniu.

Koenzým Q-10 má priaznivý vplyv na správnu činnosť srdca a ciev, redukuje únavový syndróm, pomáha pri depresiách a posilňuje imunitu. Vitamín E je dôležitý antioxidant spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív. Zvyšuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a  potenciu. Betakarotén je dôležitý pre udržanie zdravej kože, slizníc a oddialenie známok starnutia. Pozitívne pôsobí pri očných ťažkostiach a šeroslepote. Udržuje dlhšie pekný vzhľad opálenej pokožky.

1 KAPSULA OBSAHUJE: 500 mg 100%-ného pštrosieho oleja (omega kyseliny), 20 mg koenzýmu Q-10, 6 mg betakaroténu, 10 mg vitamínu E (100% DDD)

Doporučená dávka je 1 kapsula denne, je možné užívať aj dlhodobo. Prvé výsledky spravidla za 2-3 týždne, viditeľné zlepšenie zdravotného stavu nastáva už po 2-3 mesiacoch užívania. Ak nič nestíhate, nemáte dostatočne pestrú stravu, potom sú kapsuly so pštrosím olejom najjednoduchším krokom ako niečo urobiť pre svoje zdravie. Prvé dva týždne užívania doporučujeme 1 kapsulu ráno a 1 večer.

Balenie obsahuje 30 kapsúl (cca mesačná dávka - podľa dávkovania).

 

 

PŠTROSÍ OLEJ:

  • účinne pôsobí starnutiu pleti a obnovuje jej pružnosť
  • veľmi rýchlo a hlboko sa vstrebáva do pokožky
  • je hypoalergénny a vhodný aj pre extrémne citlivé typy pleti
  • výrazne tlmí reumatické bolesti kĺbov a artritídu
  • má výnimočné regeneračné účinky pri liečení popálenín, jaziev, kožných ekzémov
  • možno ho použiť aj po spálení na slnku či po poštípaní hmyzom
  •  optimalizuje krvný obeh, hladinu cukru a cholesterolu, zažívací a imunitný systém, zlepšuje pokožku, vlasy  ako aj správnu činnosť orgánov a pohybového aparátu.

 

Pštrosí olej je úspešne používaný pri nasledujúcich problémoch: artritída * bolesť kĺbov *  "atletická" noha  *  starnúca pleť * pohmoždeniny, modriny, mozole  *  suché chrastavé pery  *  kontaktná dermatitída  *  porezanie  *  suchá popraskaná koža  *  atopický ekzém  *  vypadávanie vlasov  *  hemoroidy  *  svrbenie  *  uhryznutie hmyzom  *

svalová bolesť  *  psoriáza  *  reuma  *  hydratácia pokožky  *  kožné vyrážky  *  boľavé svaly  *  podvrtnutie  *  stuhnutosť  *  spálenie na slnku  *  strie  *  ošetrenie jaziev  *  zápal šliach  *  rany a škrabance  *  vrásky *  a iné...

Pštrosí olej už poznali v starovekom Egypte a telá faraónov a kráľovien boli natierané práve ním. Podľa overených zdrojov kráľovná Kleopatra aj Nefertiti používali pštrosí olej pre udržanie ich krásy v horúcom a suchom púštnom podnebí.  Bol používaný nielen proti starnutiu pleti a vráskam, ale aj pri liečení rôznych zranení, kožných ekzémov, artritídy a reumatických ochorení. Dnes je používaný v najmodernejších kozmetických a farmaceutických liečivých prípravkoch.

Pštrosí tuk, resp. olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny - najmä kyselinu olejovú, linolovú, linolénovú, stearovú, myristovú a iné (tzv. omega 3, 6 a ďalšie, ktoré majú viaceré pozitívne účinky na ľudský organizmus) v takom pomere, v akom sa nevyskytujú v žiadnej inej prírodnej kozmetickej surovine. Ako ochrana pred volnými radikálmi sa využívajú tzv.omega mastné kyseliny. Vieme, že majú silné protizápalové účinky, čo je dôležité u viacerých ochorení. V súčasnosti narastá záujem o úlohu omega mastných kyselín pri prevencii cukrovky a niektorých typov rakoviny. Ľudský organizmus je schopný vyprodukovať si všetky mastné kyseliny, ktoré potrebuje s výnimkou dvoch: kyseliny linolovej a kyseliny alfa-linolénovej. Tieto by sme mali prijímať v strave, preto ich voláme “esenciálne mastné kyseliny”. Pštrosí olej obsahuje tieto kyseliny a iné, ktoré pozitívne ovplyvňujú krvný obeh, hladinu cukru a cholesterolu, zažívací a imunitný systém, pokožku, ako aj správnu činnosť orgánov a pohybového aparátu. Kyselina linolová sa v organizme mení na kyseliny skupiny omega-6, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu krvného obehu, pozitívne ovplyvňuje telesný rast, imunitný systém a zrážanlivosť krvi v cievach. Kyselina linolenová podporuje vznik kyselín omega-3, ktoré sa uplatňujú pri syntéze prostaglandínov a priaznivo ovplyvňujú stav cievnej steny a srdečných tepien, stav pokožky, funkciu slinivky brušnej. Kyselina stearová má priaznivý vplyv na zníženie nežiadúcich zlúčenín cholesterolu v krvi.